AKVARISTA - KUTIL

 
                                                            

Samozřejmě, že nezapomínáme na naše zákazníky-AKVARISTY, kteří nakupují ionexové hmoty v rámci použití v akvaristice a především pro vás je určen odkaz "AKVARISTA-KUTIL",kde najdete informace počínaje výběrem správného typu katexu a anexu do kolony a tak podobně, včetně ionexu na odstranění dusičnanů.Také zde naleznete informace o správném použití a regenaraci, přípravy roztoku na regeneraci a vše, co k správnému použití ionexu potřebujete.

V níže uvedeném odkazu najdete informace, které třeba hledáte pro úpravu vody ve vašem akváriu.Jsou určeny všem našim stávajícím i budoucím akvaristům a třeba i kutilům,kteří se na nás často obracejí s žádostí o pomoc ohledně možnosti nákupu ionexů a aktivního uhlí v malém množství.
Samozřejmě, že můžete své dotazy odesílat před odkaz POPTÁVKA-DOTAZ., na které vám v nejrychlejším čase odpovíme.Pokud budete mít jakékoliv připomínky, či nejasnosti, tak se také na nás s důvěrou obracejte.
Pokud to bude možné, zveřejníme i názory ostatních akvaristů,jejich náměty,návody na lepší funkčnost všeho,co se týká akvaristiky.
 

Akvarista-Uprava-vody-regenerace-postupy

V dokumentu jsou jsou nabízeny tyto druhy filtračních médií:

1. FILTRAČNÍ PÍSKY

0,6 - 1,0 mm

1,0 - 2,0 mm

2,0 - 3,15 mm

1,6 - 4,0 mm

5-0 - 8,0 mm

2. AKTIVNÍ UHLÍ

NCG 8X30 zrněné

NCP 15-65 tvarované

NWSI 17AW prachové

3. IONEXY

a) ZMĚKČOVÁNÍ

KATEX Na+                       
11_t-52-katex-na-h-forma

b) DEMIKOLONA

KATEX H+,Na+                 
11_t-52-katex-na-h-forma

ANEX I. TYPU                   11_a-23-ups-anex-i-typu

ANEX II.TYPU                   17_a-32-anex-ii-typu

c) DUSIČNANY

ANEX NA DUSIČNANY    
23_a-62-mp-dusiCnany